כתבה בMAKO "האם הילד שלכם באמת צריך ריטלין?"

תופעת האבחונים בישראל הולכת וגדלה, כל ילד שלישי בכיתה של 30 ילדים נשלח לאבחון ומספר לא מועט של תלמידים אף מקבלים את האבחון המיוחל. למה זה קורה? והאם באמת כולם זקוקים להתערבות תרופתית?

ראיון עם מיכל צפיר בנושא: "האם הילד שלכם באמת צריך ריטלין?"

כיצד אפשר לסייע לתלמידים בכיתה בטרם מקבלים טיפול תרופתי כדי לעזור להם להיות תלמידים טובים יותר?

כתבה בוואלה על מגיפת האלימות בבתי הספר מחמירה. איך מתמודדים איתה?

כל כמה ימים עולה לכותרות סיפור מחריד על ילד שעבר אירוע אלים בבית הספר, וכבר אין ספק שמשהו לא טוב קורה לילדים שלנו במציאות הנוכחית. אז איך מזהים ועוזרים לילד שסובל מבריונות – ומה עושים אם הילד שלנו הוא התוקף?

כתבה בMAKO "אין אור בקצה": למה המורים נוטשים את מערכת החינוך?

מערכת החינוך חווה נטישת מורים מאסיבית, ונראה שהתופעה רק הולכת ומתעצמת מאז החזרה לספסל הלימודים. מורות וגננות מספרות על השכר הזעום, התנאים שהולכים ונרמסים, העומס האדיר, הבירוקרטיה המעיקה, דיכוי היצירתיות והמעוף, האלימות הרבה והקושי הנפשי של התלמידים. איך מתחילים לתקן?

כתבה בMAKO בנושא מיומנויות חברתיות

הקורונה הצליחה לבלבל את כולנו, ובמיוחד את ילדינו שנמצאים בשיא ההתפתחות החברתית שלהם. האם אלו ילדים עם קשיים התנהגותיים? רגשיים? האם ישנו קושי חברתי? חשוב מאוד להבין מה ההבדל ביניהם כדי לתת מענה נכון ויעיל לילדים

ראיון בערוץ 20 בנושא פתרון בעיות חברתיות

הילדים חזרו למסגרת אבל אתם מרגישים ש"משהו עובר עליהם" רק לא יודעים מה? יכול להיות שהם מתקשים במיומנויות חברתיות. זה קורה ללא מעט ילדים כעת. דיברנו בראיון לערוץ 20 על מיומנויות חברתיות ופתרון בעיות. בתוך הראיון תמצאו טיפים מצוינים לעזרה לילדים עם קשיים חברתיים שגוברים ומתעצמים במציאות היומיומית בבתי הספר בתקופת הקורונה. צפייה מהנה!

צרו קשר

השאירו פרטים וקבלו ייעוץ חינם ללא התחייבות!